Sosnowiec, ul. Gacka 1 | Zamów wizytę: 791-774-300

Pierwszy raz na naszej stronie?

Jest nam niezmiernie miło Cię powitać. Na pierwszej wizycie u nas, przeanalizujemy wszystkie aspekty leczenia jakie mogą być konieczne i odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Możesz zarezerwować teraz wizytę dzwoniąc pod nasz numer – 791-774-300 lub wypełnić formularz kontaktowy.

Wypełnij formularz

Finansowanie Mediraty

Dla wygody naszych pacjentów akceptujemy finansowanie w systemie ratalnym Mediraty. Zobacz jakie możesz uzyskać finansowanie i jak niska może być rata.

Sprawdź wysokość raty.

Metody płatności

Przyjmujemy różnorodne płatności. Za nasze usługi możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą. Możesz także skorzystać z systemu ratalnego Mediraty.

new-patient-1 Gotówka
new-patient-2 Karta kredytowa

 

Udzielamy gwarancji

Bądź spokojny. Na nasze usługi udzielamy gwarancji. To bardzo korzystne dla pacjenta. Dowiedz się więcej o warunkach gwarancji.

sprawdź warunki gwarancji

Leczymy bezboleśnie

Wszystkie zabiegi jakim poddawani są nasi pacjenci, możemy przeprowadzić w sposób bezbolesny. Dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo.

dowiedz się więcej

 

Prowadzimy usługi z zakresu
Stomatologii estetycznej oraz Medycyny estetycznej

 

 

Stomatologia estetyczna

Zapewniamy opiekę stomatologiczną dla tysięcy pacjentów rocznie. Zostań kolejnym zadowolonym klientem. Zapoznaj się z usługami stomatologicznymi, które oferujemy naszym pacjentom.

dowiedz się więcej

Medycyna estetyczna

W 2016 roku rozszerzamy naszą ofertę o usługi z zakresu medycyny estetycznej. Zapoznaj się z usługami z zakresu medycyny estetycznej, które oferujemy naszym pacjentom.

dowiedz się więcej

Zasługujesz na dobrą opiekę medyczną. Zadbaj o swoje zdrowie!

Top