Sosnowiec, ul. Gacka 1 | Zamów wizytę: 791-774-300

Przychodnia z Wizją

Witajcie, nazywamy się Jolanta i Przemysław Banyś. Naszą przychodnię Badent stworzyliśmy w 2009 roku. Przyświecała nam wizja przychodni z wysokiej jakości opieką zdrowotną.

Stworzyliśmy miejsce, które słynie z najwyższej jakości usług i dobrej atmosfery. Dbamy o to by wyposażenie i obsługa medyczna była na najwyższym poziomie. Witaj na naszej stronie.

Galeria zdjęć
Jola i Przemek Banyś

Nasza misja

Jesteśmy przychodnią , która została stworzona z pasji do stomatologii. Chcemy, aby w naszej przychodni pacjent czuł się zaopiekowany, wysłuchany i dobrze wyleczony. Nasz rozwój zawodowy, któremu nieustannie się poddajemy ma na celu polepsznie i pogłębienie naszej wiedzy jak i więzi z pacjentem.

Dbamy o Twój komfort

Zależy nam na tym aby nasi pacjenci byli zadowoleni od pierwszej chwili w naszej przychodni. Po wejściu do środka czekają Cie wygodne kanapy w poczekalni, kącik do zabawy dla dzieci. Pacjentów przyjmują profesjonalne recepcjonistki. Przychodnia została zaplanowana
dla zachowania maksymalnej wygody pacjentów. W środku znajdują się dwa przestronne i dobrze wyposażone gabinety lekarskie. W skład wyposażenia wchodzą, RTG, mikroskop oraz szereg niezbędnych sprzętów. Sprawdź nasze wyposażenie.

Galeria zdjęć

Zasługujesz na dobrą opiekę medyczną. Zadbaj o swoje zdrowie!

Top